• امروز دوشنبه سوم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مسابقات بین المللی طلاب جهان اسلام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف استان قم عنوان کرد: شرکت 12 هزار نفر در مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز/ جایگاه نماز در بین اقشار مختلف قم بسیار محکم است

مدیرکل اوقاف استان قم عنوان کرد: شرکت 12 هزار نفر در مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز/ جایگاه نماز در بین اقشار مختلف قم بسیار محکم است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: بیش از 12 هزار نفر در مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز شرکت کردند که نشان‌دهنده اهمیت و جایگاه نماز در بین اقشار مختلف مردم قم است.

 پنج شنبه 28 بهمن 1395   97  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل حسینی مقدم پنجشنبه شب در مراسم قرعه‌کشی و اعلام برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز با اشاره به شرکت بیش از 12 هزار نفر در این مسابقه اظهار کرد: همچنین دو هزار نفر از زندانیان قم نیز در این مسابقه شرکت کردند.

وی افزود: حضور اقشار مختلف مردم در مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع نماز بسیار چشمگیر و نشان‌دهنده اهمیتی است که مردم برای نماز قائل هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه‌کشی، 20 امتیاز از 30 نمره کامل بود گفت: بر این اساس و به تناسب ارزش ریالی جوایز، کسانی که در قرعه‌کشی شرکت داده شده بودند در چهار سطح تقسیم‌بندی شند.

وی ادامه داد: به این ترتیب 218 نفر در سطح نخست یعنی کسانی که به همه سوالات پاسخ صحیح داده بودند قرار گرفتند و قرعه‌کشی از بین آنها برای مشخص شدن نفر اول انجام می‌شود.

حسینی مقدم با اشاره به اینکه گروه‌های دوم، سوم و چهارم نیز با توجه به تعداد سوالات پاسخ داده شده در دسته‌های مختلف طبقه بندی شدند، خاطرنشان کرد: از همکاری صداوسیما، دستگاه‌های اجرایی، شهرداری، ستاد اقامه نماز و... صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار