• امروز دوشنبه سوم اردیبهشت  1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مسابقات بین المللی طلاب جهان اسلام

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس ستاد اقامه نماز قم:همدلی دستگاه‌ها در برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز ستودنی است

رئیس ستاد اقامه نماز قم:همدلی دستگاه‌ها در برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز ستودنی است

رئیس ستاد اقامه نماز قم گفت: هم‌افزایی و همدلی دستگاه‌های فرهنگی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز ستودنی است.

 پنج شنبه 28 بهمن 1395   194  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، محمد خامه‌یار پنجشنبه شب در مراسم قرعه‌کشی و اعلام برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز اظهار کرد: فرهنگ مطالعه از اهمیت زیادی برخوردار است و رهبر معظم انقلاب نیز همواره در این زمینه مطالباتی از دستگاه‌های فرهنگی دارند.

وی افزود: با اقدامات صورت گرفته امروز در جامعه شاهد گسترش فرهنگ کتابخوانی هستیم و مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز در قم از جمله مصادیق آن به شمار می‌رود.

رئیس ستاد اقامه نماز قم با بیان اینکه توسعه فرهنگ نماز و استفاده از همه ظرفیت‌ها از جمله تاکیدات همیشگی رهبری بوده است گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی اقدامی در راستای عمل به فرمایشات ایشان محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: مردم قم استقبال گسترده‌ای برای شرکت در مسابقه کتابخوانی نماز داشتند همچنین در این بین شاهد همدلی گسترده دستگاه‌ها برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مسابقه بودیم.

خامه‌یار در خاتمه با اظهار امیدواری به تداوم اینگونه فعالیت‌های فرهنگی و دینی در سطح استان قم گفت: برندگان این مسابقه از چهارشنبه هفته آینده می‌توانند با مراجعه به اداره کل اوقاف و امور خیریه جوایز خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار