• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استاندار قم / موقوفه بودن هتل پارسیا کمک های شایانی را به مستمندان و مستضعفان خواهد کرد

استاندار قم / موقوفه بودن هتل پارسیا کمک های شایانی را به مستمندان و مستضعفان خواهد کرد

حجت الاسلام و المسلمین موسی پور استاندار قم گفت: این هتل دارای 43 اتاق، 120 تخت و با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ريال احداث شده است و موقوفه بودن آن کمک های شایانی را به مستمندان و مستضعفان خواهد کرد.

 شنبه 23 اردیبهشت 1391   1936  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین موسی پور در مراسم افتتاحیه هتل چهار ستاره پارسیا که موقوفه مرحوم سید حسین اردهالی است و عصر دیروز، همزمان با میلاد یا سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها در تالار زیتون این هتل برگزار شد، در رابطه با جایگاه حضرت زهرا سلام الله علیها، اظهار کرد: توانایی شناخت ابعاد مختلف شخصیتی حضرت زهرا سلام الله علیها را نداریم اما محبت به ایشان و تبعیت از ایشان، نهایت معرفت ما نسبت به ایشان است.
 
وی در ادامه با اشاره به جایگاه استان قم در شکل دهی فرهنگ اجتماعی ملت های دنیا، گفت: استان قم یک استان تک شهری است اما شهری با وسعتی جهانی.
 
استاندار قم با بیان اینکه قم یک منطقه ویژه است، افزود: نگاه به قم نیز باید ویژه باشد و باید در نظر داشت که استان قم دارای تنها یک شهر است اما شهری با وسعت یک جهان و این موضوع باید مد نظر همه ی برنامه ریزان استان قرار گیرد تا زمینه جبران عقب ماندگی های استان فراهم شود.
 
وی در پایان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت به آبروی کشور با خدمت به شهر مقدس قم، خاطر نشان کرد: شهر مقدس قم باید الگوی فرهنگی و معنوی جهان اسلام شود و این موضوع باید مورد توجه برنامه ریزان برای برنامه ریزی براساس این موضوع برای 50 سال آینده شهر قم قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار