• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام آسوده/ امشب جشن میلاد امام جواد (ع) در حرم فرزند بزرگوارشان

حجت الاسلام آسوده/ امشب جشن میلاد امام جواد (ع) در حرم فرزند بزرگوارشان

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم در راستای گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت امام جواد علیه السلام، اقدام به برگزاری مراسم جشنی در آستان مقدس امام زاده موسی مبرقع علیه السلام ، فرزند بلا فصل امام جواد علیه السلام كرده است.

 پنج شنبه 11 خرداد 1391   1599  0      

به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا آسوده با اشاره به فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت امام جواد علیه السلام، اظهار داشت: این اداره در راستای گرامیداشت جایگاه این امام بزرگوار امشب نسبت به برگزاری مراسم جشنی در آستان مقدس امام زاده موسی مبرقع علیه السلام، اقدام خواهد كرد.
 

 
وی در ادامه با بیان اینكه این مراسم پس از نماز مغرب و عشاء روز پنجشنبه در این آستان مقدس برگزار خواهد شد، اعلام كرد كه قاری این مراسم حجت الاسلام نجفی نیا است و در ادامه این مراسم سید حمید رضا برقعی به شعرخوانی و مدیحه سرایی برای اهل بیت علیهم السلام خواهد پرداخت.
 
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم با اشاره به سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین صالحی خوانساری در این مراسم، عنوان كرد: آقای حیدرزاده وظیفه مدیحه سرایی برای اهل بیت علیهم السلام را برعهده دارد.
 
وی در پایان افزود: همچنین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم با مشاركت هیئت محبین اهل بیت علیهم السلام در شام میلاد(پس از نماز مغرب روز جمعه) نیز مراسم جشنی برای میلاد امام جواد علیه السلام در آستان امامزاده موسی مبرقع علیه السلام دارد و سخنرانی این مراسم نیز برعهده حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار