• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رونمایی از کتاب «بهشت فدک» و پوستر «جشنواره ملی آرامش بهاری» در قم

رونمایی از کتاب «بهشت فدک» و پوستر «جشنواره ملی آرامش بهاری» در قم

در حاشیه نشست خبری معاون فرهنگی سازمان اوقاف در قم، از کتاب «بهشت فدک» و پوستر نخستین جشنواره ملی آرامش بهاری رونمایی شد.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   98  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، ‌نشست خبری حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی معاون فرهنگی سازمان اوقاف پیش از ظهر امروز در محل اداره کل اعزام مبلغ سازمان در قم برگزار شد.
موضوع این نشست، طرح‌های سازمان اوقاف در سراسر کشور، پیرامون اجرای «سوگواره یاس نبوی» ویژه ایام فاطمیه بود.
یکی از این برنامه‌ها، مسابقه کتابخوانی با موضوع خطبه فدکیه است که سوالات آن بر اساس کتاب «بهشت فدک» طراحی می‌شود؛ بر این اساس کتاب مذکور با زیر عنوان نکته‌هایی از خطبه فدکیه برای محبّان فاطمی در حاشیه نشست خبری حجت‌الاسلام شرفخانی رونمایی شد.
در ادامه نیز با توجه به برنامه سازمان اوقاف برای جمع‌آوری ایده‌های مربوط به شیوه‌های نوین تبلیغی ویژه ایام نوروز، از پوستر نخستین جشنواره ملی آرامش بهاری رونمایی شد.
این جشنواره در حقیقت فراخوانی برای جمع‌آوری ایده‌ها و محصولات فرهنگی با موضوعات مختلف در چارچوب سیاست‌های فرهنگی سازمان اوقاف در اجرای طرح آرامش بهاری نوروزی به شمار می‌رود.
طلاب و مبلغان حوزه علمیه می‌توانند تا ابتدای اسفندماه ۹۶ آثار خود را در موضوعات مقابله با آسیب‌های اجتماعی، ترویج عفاف و حجاب، سواد رسانه‌ای، مهارت‌های زندگی و زندگی معنوی به این جشنواره ارسال کنند.
علاقه‌مندان برای ارسال آثار می‌توانند به آدرس قم، سی متری هنرستان، روبروی مسجد شهید مصطفی خمینی ارسال کنند یا به آدرس اینترنتی www.kheyme-marefat.ir مراجعه کرده و جهت ارسال آثار ثبت‌نام کنند؛ همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۸۵۸۶ و ۰۲۵۳۷۸۳۸۵۸۵ تماس بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار