• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسول امور بانوان سازمان اوقاف:  همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه حضرت زهرا(س) هستیم

مسول امور بانوان سازمان اوقاف: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه حضرت زهرا(س) هستیم

مسئول امور بانوان سازمان اوقاف گفت: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه حضرت زهرا(س) هستیم و بر همین اساس ایشان را الگوی کامل و جامع زندگی خود قرار می‌دهیم.

 شنبه 19 اسفند 1396   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، معصومه فرزانه در مراسم طرح تعالی خانواده ویژه همسران کارکنان سازمان اوقاف که در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد اظهار کرد: باید از این فرصت استفاده کنیم و به رشد و تعالی معنوی خود بیندیشیم.
وی افزود: امروز در فضایی ملکوتی گردهم آمده‌ایم و از خداوند می‌خواهیم ما را در مسیری قرار دهد که رضایت او و عنایت حضرت زهرا(س) را به دست آوریم.
مسئول امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه فاطمه زهرا(س) و حضرت معصومه(س) کرامات فراوانی داشته‌اند گفت: پدر بزرگوار مرحوم آیت‌الله مرعشی نجفی 40 روز در حرم حضرت علی(ع) بیتوته کردند و از خداوند خواستند قبر حضرت زهرا(س) را به ایشان نشان دهد، در مکاشفه‌ای که روز چهلم به او دست داد گفته شد حضرت راضی به این کار نیستند اما برای زیارت می‌توانید به قم و حرم مطهر حضرت معصومه(س) بروید.
وی ادامه داد: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه این حضرات هستیم و امروز این توفیق نصیبمان شده که به زیارت بانوی کرامت مشرف شویم.
فرزانه با اشاره به اهتمام مسئولان سازمان اوقاف برای تدوین برنامه‌های متناسب با خانواده کارکنان سازمان عنوان کرد: طرح تعالی خانواده ویژه همسران کارکنان سازمان اوقاف با همین هدف اجرایی شده و امیدواریم به همه اهداف خود در این زمینه دست یابیم.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار