• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی خیمه معرفت نوروزی در مزار شیخان با 8 غرفه دو 2 مجموعه نمایشگاهی

برپایی خیمه معرفت نوروزی در مزار شیخان با 8 غرفه دو 2 مجموعه نمایشگاهی

مسئول فرهنگی قرآنی مزار مقدس شیخان گفت: خیمه معرفت نوروزی برپا شده در این مکان با حضور 9 مبلغ روحانی در هشت غرفه، تا پایان تعطیلات نوروز دایر خواهد بود.

 سه شنبه 29 اسفند 1396   54  0      


به گزارش ستاد خبری طرح آرامش بهاری نوروز 97، حجت‌الاسلام مهدی خویی با اشاره به برپایی خیمه معرفت نوروزی در مزار مقدس شیخان اظهار کرد: این خیمه از 28 اسفند کار خود را شروع کرده و تا پایان تعطیلات نوروزی در خدمت مجاوران و زائران حرم کریمه اهل بیت(س) خواهد بود.
وی افزود: خیمه معرفت برپا شده در این مکان مقدس دارای هشت غرفه و دو مجموعه نمایشگاهی است و 9 نفر مبلغ روحانی هم طی دو نوبت در آن حضور دارند.
مسئول فرهنگی قرآنی مزار مقدس شیخان خاطرنشان کرد: قرآن بخوانید، آیه‌های آسمانی، خلاقیت با نقاشی، مشاوره خانواده، ایستگاه همه واقف باشیم، ایستگاه احکام (پاسخ دهید جایزه بگیرید ویژه خواهران و برادران)، گفتمان دینی، سخنرانی چند رسانه‌ای، نمایشگاه شهدای مدافع حرم، امامزاده‌شناسی، عفاف و حجاب و اقتصاد مقاومتی، بخش‌های مختلف این خیمه معرفت را تشکیل می‌دهند.
وی ادامه داد: خیمه معرفت نوروزی مزار مقدس شیخان همه روزه در دو نوبت 8 تا 12 و 15 تا 19 آماده ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به زائران است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار