• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسئول روابط عمومی اوقاف قم خبر داد: از رسانه‌های برتر در زمینه پوشش اخبار طرح آرامش بهاری تجلیل می‌شود

مسئول روابط عمومی اوقاف قم خبر داد: از رسانه‌های برتر در زمینه پوشش اخبار طرح آرامش بهاری تجلیل می‌شود

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف استان قم گفت: پوشش اخبار و گزارش‌های مربوط به طرح آرامش بهاری نوروز 97 توسط رسانه‌های استانی مورد رصد قرار گرفته و در پایان از مراکز برتر خبری تجلیل می‌شود.

 سه شنبه 29 اسفند 1396   63  0      

به گزارش ستاد خبری طرح آرامش بهاری نوروز 97، مهدی قائم‌پناه با اشاره به برگزاری این طرح با رشدی 30 درصدی نسبت به سال گذشته در سطح استان قم اظهار کرد: امسال شاهد برپایی خیمه‌های معرفت در 40 بقعه متبرکه قم با حضور 156 نفر از مبلغان و دست اندرکاران فرهنگی اوقاف هستیم.
وی افزود: ستاد خبری و اطلاع‌رسانی طرح نوروزی آرامش بهاری در اداره کل اوقاف قم تشکیل شده و اخبار مربوط به اجرای این طرح در سطح استان به صورت روزانه تهیه و علاوه بر انتشار در پایگاه اینترنتی اداره کل اوقاف برای رسانه‌ها نیز ارسال می‌شود.
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه محدودیتی برای تهیه گزارش‌های خبری و تصویری توسط خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان از نحوه اجرای این طرح وجود ندارد گفت: انتشار خبر، گزارش و عکس توسط رسانه‌های قم با موضوع طرح آرامش بهاری نوروز 97 به صورت سیستماتیک مورد رصد قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: این رصد در دو بخش خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری صورت گرفته و در پایان تعطیلات نوروزی و در مراسمی که به منظور تقدیر از فعالان طرح آرامش بهاری برگزار می‌شود از مراکز برتر خبری که بیشترین پوشش خبری و تصویری را داشته‌اند تجلیل شود.
قائم‌پناه عنوان کرد: برای این منظور تفاوتی بین پوشش اخبار دریافتی و انتشار خبر و گزارش‌های تولیدی وجود نداشته و همه موارد با موضوع طرح آرامش بهاری نوروز 97 مد نظر قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار