• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

استفاده از کالای ایرانی در تامین جوایز خیمه‌های معرفت آرامش بهاری قم

استفاده از کالای ایرانی در تامین جوایز خیمه‌های معرفت آرامش بهاری قم

مدیرکل اوقاف استان قم گفت: امسال و در راستای حمایت از تولید ملی و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، جوایز غرفه‌های مختلف خیمه‌های معرفت آرامش بهاری فقط شامل کالاهای ایرانی خواهد بود.

 سه شنبه 29 اسفند 1396   60  0      

به گزارش ستاد خبری طرح آرامش بهاری نوروز 97، حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل حسینی مقدم اظهار کرد: با توجه به تاکیدات همیشگی رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، لزوم حمایت از تولید ملی در همین راستا امری کاملا ضروری است.
وی افزود: بر همین اساس جوایزی که در غرفه‌های مختلف خیمه‌های معرفت نوروز 97 در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود، فقط شامل کالاهای ایرانی خواهد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه غرفه‌های قرآن بخوانید، جایزه بگیرید، نقاشی خلاقانه و ایستگاه احکام جزو بخش‌های مهم خیمه‌های معرفت نوروزی در بقاع متبرکه به شمار می‌روند گفت: همه ساله بازدیدکنندگان بسیاری از شامل کودکان و نوجوانان به همراه سایر اعضای خانواده در این غرفه‌ها حضور می‌یابند و هدایای یادبودی هم در اختیار آنها قرار می‌گیرد که با توجه به لزوم حمایت از تولید ملی، تصمیم گرفته شود امسال این هدایا صد در صد ایرانی باشند.
وی ادامه داد: اقلام مورد نیاز برای اهدای جایزه به شرکت‌کنندگان در برنامه‌های خیمه‌های معرفت نوروزی از محل تولیدات داخلی تامین شده و در صورت نیاز، از همین محل اقدام به خریداری و تامین هدایای بیشتری خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار