• امروز سه شنبه ششم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی 2 موکب اربعین در امامزادگان ناحیه دو قم/ خدمات اسکان برای 1450 نفر به صورت روزانه

برپایی 2 موکب اربعین در امامزادگان ناحیه دو قم/ خدمات اسکان برای 1450 نفر به صورت روزانه

رئیس اوقاف ناحیه دو شهرستان قم گفت: دو موکب در آستان مقدس امامزادگان جمال‌الدین(ع) و جعفر(ع) روستای زواریان برای اسکان و پذیرایی از زائران اربعین حسینی تدارک دیده شده است.

 دوشنبه 15 مهر 1398   37  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام رحمت جمشیدپور با اشاره به برپایی موکب اربعین در جوار آستان مقدس امامزاده جمال‌الدین(ع) اظهار کرد: این حرم مطهر در مسیر حرکت بسیاری از مسافرانی قرار دارد که به استان قم وارد می‌شوند به همین دلیل موکبی برای پذیرایی از زائران طی ایام اربعین در کنار آن برپا شده است.
وی افزود: این موکب دارای بخش‌های مختلفی است که از آن جمله می‌توان به ایستگاه صلواتی، پذیرایی از زائران، واکس کفش صلواتی، ویزیت پزشک عمومی به صورت رایگان و پاسخگویی به مسائل شرعی اشاره کرد.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان قم با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای اسکان و پذیرایی شایسته از زائران اربعین در این موکب فراهم شده است گفت: تفاهم‌نامه‌ای هم با ستاد قرارگاه اربعین به منظور حضور بسیجیان و تشکل‌های مذهبی در این بقعه برای خدمت‌رسانی به زائران به امضا رسیده است.
وی ادامه داد: آمادگی اسکان روزانه 800 نفر زائر به صورت همزمان در سوئیت‌ها و زائرسراهای آستان مقدس امامزاده شاه جمال(ع) فراهم است.
جمشیدپور خاطرنشان کرد: فعالیت این موکب از شنبه هفته جاری شروع شده و تا 35 روز یعنی بازگشت زائران از زیارت اربعین ادامه خواهد داشت.
رئیس اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه موکب آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) روستای زواریان هم برپا شده است گفت: در این موکب هم خدماتی مانند موکب امامزاده جمال‌الدین(ع) ارائه می‌شود ضمن اینکه امکان اسکان زائران به صورت روزانه برای 650 نفر فراهم است.
انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار