• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

اجرای طرح غربالگری سلامت توسط مرکز افق امامزاده سید معصوم(ع)

اجرای طرح غربالگری سلامت توسط مرکز افق امامزاده سید معصوم(ع)

رئیس اوقاف ناحیه دو شهرستان قم گفت: طرح مراجعه حضوری و غربالگری سلامت با حضور 80 نفر از روحانیون و عوامل اجرایی در حوزه مرکز افق امامزاده سید معصوم(ع) اجرایی شده است.

 دوشنبه 26 اسفند 1398   33  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام رحمت جمشیدپور با اشاره به طرح‌های بهداشتی مراکز افق بقاع متبرکه ناحیه دو شهرستان قم اظهار کرد: بر این اساس مرکز افق حرم مطهر امامزاده سید معصوم(ع) طرح مراجعه حضوری به درب منازل اطراف این بقعه را برای ارائه اطلاعات بهداشتی و شناسایی افراد آغاز کرده است.

وی افزود: این طرح با حضور 80 نفر از مبلغان روحانی و سایر عوامل اجرایی از چند روز گذشته آغاز شده و طی آن با مراجعه حضوری به درب منازل، علاوه بر ضد عفونی کردن درگاه خانه‌ها، فرم‌هایی در ارتباط با وضعیت سلامت افراد جمع‌آوری تکمیل می‌شود تا در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی به منظور غربالگری از نظر سلامت عمومی قرار بگیرد.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان قم خاطرنشان کرد: بروشورهای حاوی اطلاعات بهداشتی و اصول قرنطینه خانگی هم در قالب این طرح در بین ساکنان اطراف بقعه متبرکه امامزاده سید معصوم(ع) توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: تاکنون و در راستای اجرای این طرح، به 2 هزار خانه مراجعه شده و فعلا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار