• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

بازدید مدیرکل اوقاف قم از روند تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی اوقاف

بازدید مدیرکل اوقاف قم از روند تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی اوقاف

مدیرکل اوقاف استان قم با حضور در آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع) از روند تهیه و توزیع بسته‌های حمایت معیشتی از نیازمندان بازدید کرد.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری با حضور در آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع)، از روند تهیه، بسته‌بندی و توزیع کمک‌های معیشتی از نیازمندان بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید علاوه بر زیارت مضجع شریف امامزاده موسی مبرقع(ع) و چهل اختران، در گفت‌وگو با مدیران و دست اندرکاران مرکز افق این بقعه متبرکه و دیگر بخش‌های اوقاف، از نزدیک روند بسته‌بندی و تهیه کمک‌های معیشتی را مورد ارزیابی قرار داد.

گفتنی است از محل درآمد موقوفات و خیرات، 1500 بسته حمایتی شامل برنج ایرانی، حبوبات، ماکارونی، اقلام فرهنگی و مواد ضد عفونی‌کننده در قالب بسته‌های حمایتی تهیه شده و کار توزیع آنها آغاز شده است.

اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح 5 میلیارد ریال بوده و قرار است بسته‌ها تا هشتم فروردین ماه به طور کامل در اختیار نیازمندان قرار بگیرند

خانواده‌هایی که این بسته‌ها را دریافت می‌کنند زیر پوشش مراکز افق امامزادگان مختلف استان قرار داشته و طی مراحل قبلی شناسایی شده‌اند.

انتهای پیام/


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار