• امروز شنبه پنجم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

جشنواره قرآنی یاسین در 8 رشته برگزار می‌شود/ برگزاری آزمون شفاهی به صورت مجازی

جشنواره قرآنی یاسین در 8 رشته برگزار می‌شود/ برگزاری آزمون شفاهی به صورت مجازی

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف قم گفت: جشنواره قرآنی با محوریت سوره مبارکه «یاسین» و به همت مرکز افق آستان امامزاده علی بن جعفر(ع) برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سید محمد صالح‌نژاد با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی با محوریت سوره مبارکه «یاسین» در قم اظهار کرد: این جشنواره در رشته‌های حفظ، روان‌خوانی، تفسیر، مفاهیم، خوشنویسی، طراحی و نقاشی یک یا چند آیه از این سوره مبارکه تدارک دیده شده است.

وی افزود: مسابقه بهترین عکس از محافل قرآنی خانوادگی هم بخش ویژه این جشنواره است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 28 فروردین ماه سال جاری در نظر گرفته شده است گفت: زمان برگزاری آزمون بخش‌های شفاهی که به صورت مجازی برگزار خواهند شد هم به زودی اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: جوایز نفیسی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم برای برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره قرآنی یاسین در نظر گرفته شده است.

صالح‌نژاد خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار با شناسه @ quran_alibinjafar در فضای مجازی در ارتباط باشند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان قم تصریح کرد: جشنواره قرآنی یاسین به همت مرکز افق آستان مقدس امامزاده علی بن جعفر(ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار