• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین

اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین خبر داد.

 شنبه 11 مرداد 1399   8  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام هادی شفیع‌زاده؛ مدیرکل اعزام مبلغ این سازمان درباره برگزاری طرح نشاط معنوی اظهار کرد: طرح «نشاط معنوی» یکی از کار ویژه‌های اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف در سال‌های اخیر است که به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در بقاع متبرکه اجرا می‌شود.
وی افزود: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، در سال جاری شکل اجرای این برنامه تغییر کرده و به‌جای حضور کودکان و نوجوانان در بقاع متبرکه، کلاس‌های آموزشی این طرح در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف تصریح کرد: ۳۰۰ مبلغ از قم در بیش از۳۲۰ کانال و به‌طور مجزا در کانال‌های امامزادگان فعالیت دارند که موضوعات فعالیتشان ترویج معارف دینی، قرآن و عترت و مباحث اجتماعی و فرهنگی و هنری است.
حجت‌الاسلام شفیع‌زاده گفت: مبلغین با ارائه سخنرانی‌های کوتاه، برگزاری مسابقات، مشاوره مجازی و معارف دینی، مهارت‌های اجتماعی را به شرکت‌کنندگان در این طرح آموزش می‌دهند.
وی افزود: مبلغینی که در این طرح به‌کارگیری شده‌اند، مسلط به سواد رسانه و آگاه به موضوعات فضای مجازی بوده و با هدف کمک و مساعدت به مدیران کانال‌ها، نسبت به تبلیغ مجازی اقدام می‌کنند.
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف در پایان خاطرنشان کرد: به‌منظور تأمین بخشی از محتوای لازم و پشتیبانی محتوایی، کانالی توسط این اداره کل ایجاد شده و در طول سال و در مناسبت‌های مختلف بخشی از محتوای مورد نیاز کانال‌های امامزادگان را تأمین می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار