• امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

 فراخوان ثبت نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی وارتقاء داوران مسابقات قرآن کریم(سنجش وارزیابی)

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

رئیس دانشگاه آزاد قم:  طرح ویزیت رایگان با محوریت بقاع متبرکه به صورت هفتگی اجرایی شود

رئیس دانشگاه آزاد قم: طرح ویزیت رایگان با محوریت بقاع متبرکه به صورت هفتگی اجرایی شود

رئیس دانشگاه آزاد قم گفت: لازم است طرح‌هایی مانند ویزیت و داروی رایگان برای نیازمندان با محوریت بقاع متبرکه به صورت دائمی و هفتگی اجرایی شوند و همچنین دیگر حوزه‌های تخصصی هم وارد میدان شوند.

 شنبه 2 اسفند 1399   16  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام حسن خیری در جلسه بررسی طرح شهید رهنمون و ارائه ویزیت و داروی رایگان به نیازمندان از محل عواید موقوفات که در آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) برگزار شد اظهار کرد: لازم است چنین طرح‌هایی در طول سال و به صورت هفتگی اجرایی شوند.
وی افزود: این طرح مصداق کار فرهنگی فاخر محسوب می‌شود، هم رزمایش مواسات و همدلی است و هم مشکلی را از مردم نیازمند حل می‌کند در واقع علاوه بر اینکه دارای ابعاد علمی و پزشکی است، ابعاد فرهنگی فراوانی هم دارد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با بیان اینکه روحیه جهادی در بین دانشجویان و پزشکان دانشگاه آزاد نهادینه شده است گفت: اقدامات خوبی هم در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان توسط دانشگاه آزاد انجام شده است.
وی ادامه داد: می‌توان گفت علم الابدان و علم الادیان در این طرح با یکدیگر همراه بوده‌اند و ثمره‌ای نیکو بجا گذاشته‌اند به خصوص اینکه با محوریت آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) اجرایی شده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با بیان اینکه لازم است کار خبری و رسانه‌ای گسترده‌ای حول اینگونه اقدامات صورت بگیرد گفت: هدف از رسانه‌ای کردن چنین کارهایی، گفتمان‌سازی و فرهنگ‌سازی برای انجام کارهای خیر است.
وی تصریح کرد: تقویت روحیه کار خیر یکی از ثمرات رسانه‌ای شدن اقدامات این چنینی است بنابراین باید برنامه مدونی برای این منظور داشته باشیم.
خیری با بیان اینکه لازم است طرح‌های مشابهی با حضور متخصصان دیگر حوزه‌ها از جمله حقوقدانان و مهندسان برگزار شود گفت: لازم است از طرح‌های مناسبتی فاصله بگیریم و به طرح‌های هفتگی و دائم روی بیاوریم، به عنوان مثال افراد دارای پرونده پزشکی در قالب طرح ویزیت و داروی رایگان باشند و تا پایان مشکل با آنها همراهی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار