• امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

 فراخوان ثبت نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی وارتقاء داوران مسابقات قرآن کریم(سنجش وارزیابی)

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

جشن میلاد امام جواد(ع) در 3 بقعه شاخص ناحیه دو قم برگزار می‌شود

جشن میلاد امام جواد(ع) در 3 بقعه شاخص ناحیه دو قم برگزار می‌شود

رئیس اوقاف ناحیه دو شهرستان قم از برگزاری جشن میلاد حضرت جواد الائمه(ع) در سه بقعه شاخص این ناحیه خبر داد.

 یک شنبه 3 اسفند 1399   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام رحمت جمشیدپور اظهار کرد: همزمان با دهم رجب که به روایتی سالروز میلاد امام جواد(ع) است، برنامه‌های مختلفی در بقاع شاخص ناحیه دو شهرستان قم تدارک دیده شده است.
وی افزود: همه بقاع متبرکه آذین‌بندی شده‌اند و بنرها و بیرق‌های متناسب با ایام میلاد حضرت جواد الائمه(ع) بر فراز آنها نصب شده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان قم بیان اینکه در سه بقعه متبرکه ویژه برنامه سالروز جشن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود گفت: در حرم مطهر امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) دو ویژه برنامه در شب ولادت آن امام همام برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این برنامه‌ها شامل مراسم جشن بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام میراحمد و مولودی‌خوانی و برنامه دیگری از ساعت 20 با سخنرانی حجت‌الاسلام آستان محسنی و مولودی‌خوانی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت خواهد بود.
جمشیدپور عنوان کرد: در حرم مطهر امامزاده جعفر شهید(ع) نیز همزمان با شب میلاد امام جواد(ع) و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء مراسم مشاهبی با سخنرانی اساتید حوزوی و مولودی‌خوانی مادحین اهل بیت عصمت و طهارت تدارک دیده شده است که شامل دو ویژه برنامه شب میلاد و عصر روز دهم رجب خواهد بود.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان قم با اشاره به برنامه جشن در آستان مقدس امامزاده سید معصوم(ع) خاطرنشان کرد: در این بقعه متبرکه هم در شب میلاد حضرت جواد الائمه(ع) و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء، سخنرانی مذهبی و مولودی‌‌خوانی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار