• امروز یک شنبه بیست و دوم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

طرح آرامش بهاری در جوار امامزادگان استان قم

 فراخوان ثبت نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی وارتقاء داوران مسابقات قرآن کریم(سنجش وارزیابی)

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

رئیس اوقاف ناحیه دو:  3 میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی بقاع متبرکه سلفچگان هزینه شده است

رئیس اوقاف ناحیه دو: 3 میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی بقاع متبرکه سلفچگان هزینه شده است

رئیس اوقاف ناحیه دو قم گفت: طی دو سال اخیر 3 میلیارد تومان اعتبار برای انجام طرح‌های عمرانی و بهسازی بقاع بخش سلفچگان هزینه شده است.

 چهارشنبه 13 اسفند 1399   17  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام رحمت جمشیدپور ظهر امروز در جریان بازدید فرماندار قم و امام جمعه سلفچگان از آستان مقدس امامزاده عباس(ع) روستای جنداب اظهار کرد: اقدامات مهمی طی دو سال اخیر در سطح ناحیه دو شهرستان قم و بقاع بخش سلفچگان انجام شده است.
وی افزود: طی این مدت 3 میلیارد تومان در بخش ساخت و ساز و مرمت و بهسازی بقاع سلفچگان هزینه شده که شامل ساخت تربت‌خانه، شبستان و ... بوده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان قم با بیان اینکه اداره کل اوقاف قم در سال جاری طرح‌های مختلف اجتماعی را اجرایی کرده است گفت: تاکنون 19 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های ویزیت و داروی رایگان و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی هزینه شده است.
وی ادامه داد: پنج هکتار از زمین‌های اطراف آستان مقدس امامزاده عباس(ع) روستای جنداب برای احداث بوستان ولایت در نظر گرفته شد که به زودی و با حضور خیرین، اعضای شورای اسلامی و دهیاری جنداب راه‌اندازی می‌شود.
جمشیدپور همچنین از فرماندار قم خواست روستای جنداب هم مشمول طرح هادی شود تا بتوان از بودجه‌های دولتی برای توسعه و بهسازی بیشتر آستان مقدس امامزاده عباس(ع) استفاده کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار