• امروز یک شنبه بیست و دوم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

طرح آرامش بهاری در جوار امامزادگان استان قم

 فراخوان ثبت نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی وارتقاء داوران مسابقات قرآن کریم(سنجش وارزیابی)

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

مدیرکل اوقاف قم:  برنامه‌های اوقاف در پایان سال مطابق مصوبات ستاد مقابله با کرونا خواهد بود

مدیرکل اوقاف قم: برنامه‌های اوقاف در پایان سال مطابق مصوبات ستاد مقابله با کرونا خواهد بود

مدیرکل اوقاف استان قم گفت: تمام برنامه‌های اوقاف به خصوص در ایام پایانی سال، مطابق با مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهند بود.

 پنج شنبه 14 اسفند 1399   18  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری امروز در جمع خادمان اوقاف اظهار کرد: احتمال دارد ستاد کرونا مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی آخرین پنجشنبه سال داشته باشد، بنابراین این آمادگی باید در مجموعه اوقاف وجود داشته باشد.
وی افزود: بر اساس آخرین اطلاعیه و مصوبه ستاد مقابله با کرونا عمل می‌کنیم، اگر بنا به تعطیلی باشد این کار صورت می‌گیرد و اگر تصمیم بر باز بودن آرامستان‌ها و بقاع متبرکه باشد باید فاصله اجتماعی و تمام پروتکل‌ها را رعایت کنیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه تمام این تصمیم‌ها بر مبنای اصل سلامتی مردم اتخاذ می‌شوند گفت: در هر صورت ملزم به رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا در سطح ملی و استانی هستیم.
وی ادامه داد: عدم برگزاری تجمع، اصلی اساسی در تمام برنامه‌های اوقاف است، امیدواریم با رعایت این پروتکل‌ها و با یاری خداوند، به زودی شاهد ریشه‌کنی کرونا باشیم و به حالت عادی بازگردیم.
اسکندری ضمن آرزوی پایان سالی خوش و همراه با سلامتی و سالی جدید توام با شیرینی و شادکامی عنوان کرد: لازم است همه دست به دست هم دهیم و این مشکل اساسی را در پایان سال و پایان قرن هجری شمسی برطرف کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار