• امروز یک شنبه بیست و دوم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

طرح آرامش بهاری در جوار امامزادگان استان قم

 فراخوان ثبت نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی وارتقاء داوران مسابقات قرآن کریم(سنجش وارزیابی)

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

طرح آرامش بهاری نشاط معنوی را به دنبال دارد

طرح آرامش بهاری نشاط معنوی را به دنبال دارد

مدیرداخلی مسجد امام حسن عسکری (ع) گفت: برگزاری طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه موجب می شود که نشاط معنوی در بین زائران و مجاوران افزایش یابد.

 جمعه 13 فروردین 1400   9  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام سید حسن تحویلدار با اشاره به معنوی شدن بهار سال 1400 اظهار کرد: امسال این بهار با اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد حضرت مهدی (عج) رنگ و بوی دیگری به خود گرفت و حس معنویت در آن بیش از بیش متبلور شد.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های خوبی که هرسال اداره کل اوقاف و امور خیریه به آن اهتمام دارد، تقویت حس آرامش و حس معنویت زائران و مسافران است، تصریح کرد: هرسال شمار بالایی از زائران و مسافران برای زیارت کریمه اهل بیت (س) به قم سفر می کنند و از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه برنامه های فرهنگی گوناگونی برای پذیرایی از آنان در نظر گرفته شده است.

مدیرداخلی مسجد امام حسن عسکری (ع) با تاکید براینکه شیوع بیماری کرونا در کشور محدودیت هایی را به دنبال داشته است، عنوان کرد: اما این محدودیت ها موجب نشد که برنامه های فرهنگی و مذهبی در بقاع متبرکه تعطیل شود.

وی با عنوان اینکه مبلغان کار آزموده مستقر در بقاع متبرکه به ویژه در حرم حضرت معصومه (س) نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی اهتمام دارند، گفت: توزیع نرم افزارهای مذهبی، اجرای برنامه های معرفتی و ... اهتمام دارند که خود این برنامه ها نشاط معنوی را بین زائران و مجاوران افزایش می دهد.

تحویلدار اضافه کرد: اجرای این برنامه ها نباید به ایام تعطیلات نوروز محدود شود و باید برای دیگر مناسبت های خاص نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار