• امروز یک شنبه بیست و دوم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

طرح آرامش بهاری در جوار امامزادگان استان قم

 فراخوان ثبت نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی وارتقاء داوران مسابقات قرآن کریم(سنجش وارزیابی)

فرهنگنامه لغات حقوقی ، فقهی وقف

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

کرونا ویروس را جدی بگیریم

سامانه میزخدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه

ملاقات عمومی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم

طرح «آرامش بهاری» موجب آرامش جامعه در پناه بقاع متبرکه است

طرح «آرامش بهاری» موجب آرامش جامعه در پناه بقاع متبرکه است

استاد حوزه علمیه قم گفت: مردم با حضور در آستان امامزادگان به دنبال آرامش هستند و سازمان اوقاف هم با طرح آرامش بهاری سعی کرده آرامش آنان را دو چندان کند.

 یک شنبه 15 فروردین 1400   13  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، آیت‌الله سید محمد غروی با اشاره به اینکه مردم ایران علاقه خاصی به اهل بیت (ع) و فرزاندانشان دارند، اظهار کرد: شیعه بودن مذهب اغلب مردم ایران موجب شده است که مردم ارادت ویژه ای به این خاندان داشته باشند.
وی با تاکید براینکه مردم در زمان های گوناگون به ویژه ایام تعطیلات امامزادگان را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند، تصریح کرد: همین مساله موجب شده است که سازمان اوقاف برای این مسئله اندیشه کند و طرحی را با عنوان آرامش بهاری در ایام نوروز اجرا کند.
این مدرس حوزه های علمیه با اشاره به اینکه شبهات و سوالات بسیاری ذهن مردم را با خود مشغول کرده است، بیان کرد: مبلغان که به همین منظور آموزش دیده اند در ایام تعطیلات نوروزی با استقرار در آستان امامزادگان به این شبهات پاسخ می دهند که کار بسیار ارزشمندی است و این اقدام جای تقدیر دارد.
وی با تأکید براینکه در ایام تعطیلات مسافران ارمغانی از هر شهری با خود به شهر محل سکونتشان می برند، تصریح کرد: مسافرانی که به قم سفر می کنند، ارمغان معنوی از این امامزادگان با خود می برند.
آیت الله غروی خاطرنشان کرد: نرم افزارهای مذهبی که تهیه شده و بین مردم توزیع می شود می تواند یکی از بهترین ارمغان هایی باشد که از این شهر به مسافران اهدا می شود.
وی اضافه کرد: مردم با حضور در آستان امامزادگان دنبال آرامش هستند که با اجرای طرح آرامش بهاری سعی شده است این آرامش دوچندان به آنان هدیه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار